Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

Zapraszamy na promocję książki „Jak nie masz w głowie to masz w biodrach”

2017-03-01 godz. 09:11   Drukuj   A A A
Podczas najbliższego meczu 6 marca z Budowlanymi Łódź na hali Muszyna odbędzie się promocja książki Agnieszki Węgiel pt. „Jak nie masz w głowie to masz w biodrach”.

Agnieszka Węgiel - kiedyś nasz siatkarka Muszyńskiego Kuriera, dzisiaj psycholog, coach, pracownik dydaktyczny Uniwersytetu SWPS i autorka książki „Jak nie masz w głowie to masz w biodrach”. Wierzy, że żeby schudnąć nie można być na diecie! W swojej pracy wspiera w realizacji celów, związanych, poza odchudzaniem, z pracą,  sportem, radzeniem sobie ze stresem i emocjami, urzeczywistnianiem marzeń, pokonywaniem własnych obaw i ograniczeń. Kluczem do sukcesu, poza odpowiednim poziomem motywacji, jest samodyscyplina. A że do utrzymania samodyscypliny przydaje się trener – została „trenerem głowy”. Bo wszystko jest w głowie!    

O książce: 

Przerobiłaś setki diet, na widok sałaty i brokułów robi Ci się słabo, a na odchudzające suplementy wydałaś o wiele za dużo? Chcesz schudnąć, bo wierzysz, że wtedy wszystko będzie łatwiejsze? Walczysz z kilogramami i coraz mniej lubisz siebie, za to frustracja i jojo nie odstępują Cię na krok? Zajadasz smutki i stres? Masz wrażenie, że to jak i co jesz znalazło się poza Twoją kontrolą? 

Jak nie masz w głowie to będziesz miała w biodrach – i zamiast się obrażać, czas wziąć głowę w obroty! Czas zrozumieć siebie, swoje myśli i emocje oraz to skąd się biorą i dlaczego to one odpowiadają za to, że tyjesz zamiast chudnąć, chociaż jesz coraz mniej. Czas  poukładać relacje z jedzeniem. Z prawdziwym jedzeniem, a nie śmieciami, które wrzucasz w siebie. Czas dowiedzieć się kim jesteś i polubić siebie – to jedyna droga do szczupłej sylwetki i szczęśliwej kobiety. 


Zapraszamy również na oficjalny fanpage książki: www.facebook.com/jakniemaszwglowietomaszwbiodrach


 

 

Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH