Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

XXV kolejka LSK: Czy Polski Cukier Muszynianka zdoła ograć „faworytki”?

2018-04-06 godz. 19:55   Drukuj   A A A
W sobotę 7 kwietnia o godz. 17:00 na hali w Muszynie odbędzie się ostatni mecz rundy zasadniczej na muszyńskim parkiecie. Polski Cukier Muszynianka podejmie faworytki z Rzeszowa – siatkarki Developresu.

Podopieczne Bogdana Serwińskiego wciąż walczą o utrzymanie się na szóstym miejscu po rundzie zasadniczej, które umożliwi walkę o 5. miejsce na zakończenie sezonu po krótkiej fazie play-off. Małopolską ekipę mocno naciskają siatkarki BKS Bielska-Białej oraz Trefla Proximy Kraków, toteż Polski Cukier Muszynianka musi zdobywać kolejne punkty, by móc skutecznie bronić szóstej lokaty.

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki sobotnim popołudniej staną przed trudnym zadaniem. Ich rywal – Developres SkyRes Rzeszów – jest bardzo dobrze dysponowany w obecnym sezonie Zespół dowodzony przez Lorenzo Micelliego „bije się” o najwyższe ligowe cele. Obecnie w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet plasuje się na trzeciej pozycji, jednak z drugim ŁKS przegrywa jedynie ilością zwycięstw.

W meczu pierwszej rundy Rzeszowianki wygrały w trzech setach, jednak nie odbyło to bez problemów. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już jutro. Początek meczu od godz. 17:00!

Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH