Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

XXI kolejka LSK: Polski Cukier Muszynianka gotowy na Pałac

2018-03-06 godz. 12:42   Drukuj   A A A
W środowy wieczór o godz. 18:00, Polski Cukier Muszynianka podejmie na własnym parkiecie KS PAŁAC Bydgoszcz w ramach 21 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet.

W ostatnich kolejkach obie ekipy solidarnie zanotowały wyjazdowe porażki. Walczący o piątą pozycję Polski Cukier Muszynianka uległ bezpośredniemu rywalowi - ENEI PTPS Piła 3 : 0. Broniąca się przed degradacją Bydgoszcz przegrała z Treflem Proximą Kraków 3 : 1 .

W tabeli ligowej robi się gorąco, szczególnie w jej dolnej części. Ekipa z Bydgoszczy będzie chciała za wszelką cenę zapunktować w Muszynie, gdyż jest poważnie zagrożona degradacją do niższej Ligi. Aktualnie lokuje się na 13. pozycji i do bezpiecznego miejsca w tabeli ma stratę 5 punktów. Podopieczne Piotra Makowskiego będą bardzo zdeterminowane, aby wrócić z Muszyny z ligowymi punktami.

Porażka w Pile nie zmieniła natomiast pozycji w tabeli ekipy Bogdana Serwińskiego. Polski Cukier Muszynianka nadal zajmuje 6. miejsce, jednak strata do 5. zespołu (ENEA PTPS Piła) wzrosła już do 6 ligowych punktów.

Jakim rezultatem zakończy się środowe spotkanie w Muszynie? Gorąco zapraszamy na halę przy ul. Rynek 13. Rozpoczęcie spotkania o godz. 18:00!

Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH