Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

XIX kolejka LSK: Polski Cukier Muszynianka kontra Grot Budowlani Łódź

2018-02-23 godz. 09:46   Drukuj   A A A
W najbliższą sobotę 24 lutego ekipa Polskiego Cukru Muszynianki na własnym parkiecie podejmie Grota Budowlanych Łódź w ramach 19 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00.

Faworytem sobotniego starcia z pewnością są Łodzianki, jednak podopieczne Bogdana Serwińskiego będą chciały pokrzyżować im plany i zdobyć ligowe punkty. Nie będzie o to łatwo, gdyż siatkarki Budowlanych są podbudowane pewnym i efektownym zwycięstwem z Developresem Rzeszów (3 : 0 dla Budowlanych). Z kolei Polski Cukier Muszynianka musiał przełknąć gorycz porażki w derbowym pojedynku, pomimo prowadzenia w Krakowie różnicą dwóch setów (od 0 : 2 do 3 : 2 dla Trefla).

W ligowej tabeli zespoły dzieli różnica dziewięciu punktów. Budowlane muszą uważnie spoglądać za siebie i zdobywać kolejne punkty, aby utrzymać się na miejscu dającym szansę na grę o medale. Ich przewaga nad piątym zespołem nie jest wyjątkowo znacząca, co tym bardziej zmusza Łodzianki do gry o pełną pulę. Polski Cukier Muszynianka ma niestety coraz większą stratę do pozycji medalowych (aktualnie 7. pozycja), jednak zwycięstwo w sobotnim spotkaniu zbliżyłoby małopolską ekipę do czołowej czwórki. Za plecami Polskiego Cukru pięciopunktowa przerwa... 

Początek spotkania w sobotę o godz. 17:00 na hali przy ul. Rynek 13 w Muszynie. Gorąco zapraszamy!

Informacje na temat biletów: http://www.mksmuszynianka.com/stadion/hala-muszyna,1.htmlAdministrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH