Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

XIII kolejka LSK: Polski Cukier Muszynianka kontra Impel Wrocław

2018-01-12 godz. 16:58   Drukuj   A A A
W sobotę o godz. 17:00 na hali przy ulicy Rynek 13 zmierzą się ekipy Polskiego Cukru Muszynianki oraz Impela Wrocław w ramach XIII kolejki Ligi Siatkówki Kobiet.

Obie ekipy będą chciały przerwać niekorzystne dla siebie serie porażek ligowych (Polski Cukier – 3, Impel – 4). W ligowej tabeli drużyny z Muszyny i Wrocławia dzielą trzy miejsca i cztery punkty (Polski Cukier – 8, Impel – 11). Mecz w Muszynie będzie niezwykle ważny dla każdej z drużyn, jednak zwycięzca może być tylko jeden, stąd można spodziewać się wyrównanego starcia.

Nie możemy rozpamiętywać przegranych spotkań. Oczywiście, musimy je analizować, aby wychwycić wszystkie błędy i niezrealizowane zagrania z naszej strony, natomiast nie ma mowy o jakimkolwiek rozpamiętywaniu. W ostatnim czasie mieliśmy sporo problemów natury kadrowej spowodowanych kontuzjami, jednak to normalne i zapewne każda z ekip musi zmagać się z mniejszymi lub większymi problemami kadrowymi. Najważniejsze, że powoli wychodzimy z kłopotów. Impel Wrocław jest bardzo młodym i nieprzewidywalnym zespołem. Musimy nastawić się przede wszystkim na twardą walkę – one na pewno nie odpuszczą – zapowiada mecz z Impelem Wrocław sztab szkoleniowy Polskiego Cukru Muszynianki.

Początek spotkania godz. 17:00. Zapraszamy wszystkich do Muszyny!


Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH