Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

XII kolejka LSK: Polski Cukier rozpocznie 2018 rok meczem w Rzeszowie

2018-01-05 godz. 12:38   Drukuj   A A A
W najbliższą sobotę o godz. 17:00 na „Podpromiu” w Rzeszowie, Polski Cukier Muszynianka zmierzy się z miejscowym Developresem SkyRes Rzeszów. Będzie to pierwsze spotkanie w nowym 2018 roku.

W ligowej tabeli obie ekipy dzieli równe 10 punktów. Developres SkyRes Rzeszów aktualnie lokuje się na 3 miejscu, natomiast Polski Cukier Muszynianka na 7 pozycji. Podopieczne Bogdana Serwińskiego czeka nie lada wyzwanie, jednak nastawienie w zespole jest pozytywne. 

Developres to klasowy, dobrze grający zespół, który ma bardzo szeroki i wyrównany skład. Pokonanie ich, a szczególnie w Rzeszowie, jest zadaniem niezwykle trudnym, ale nie niemożliwym. Na pewno nie będziemy faworytem tego spotkania, ale siatkówka lubi zaskakiwać i dopóki piłka w grze dopóty trzeba walczyć i „zostawić serce” na parkiecie. Zagramy bez kompleksów i może uda się przechylić szalę na naszą korzyść – zapowiada mecz w Rzeszowie sztab szkoleniowy Polskiego Cukru Muszynianki.

Początek spotkania o godz. 17:00. Trzymamy kciuki za Polski Cukier Muszyniankę. Spodziewamy się dobrego i wyrównanego meczu!


Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH