Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

Wyjazdowe tournee Polskiego Cukru Muszynianki

2017-03-12 godz. 09:49   Drukuj   A A A
Zespół Polskiego Cukru Muszynianki w najbliższych trzech dniach rozegra dwa wyjazdowe spotkania 24 i 25 kolejki ORLEN Ligi: w Sopocie i w Szczecinie.

Polski Cukier Muszyniankę czeka nie lada wyzwanie – zespół w poniedziałek zmierzy się z Atomem Trefl Sopot. Ze względu na znaczną odległość pomiędzy Sopotem a Muszyną małopolska ekipa uda się bezpośrednio do Szczecina, gdzie w środę rozegra mecz 25 kolejki z Chemikiem Police.

Podopieczne Ryszarda Litwina wystąpią w meczach nad morzem już z nową rozgrywającą Aleksandrą Pasznik, która zastąpiła kontuzjowaną Agnieszkę Rabkę na zasadach transferu medycznego. Los zdecydowanie nas nie rozpieszcza w obecnym sezonie. Od pierwszego do „w zasadzie” ostatniego meczu musimy zmagać się z ogromnymi problemami kadrowymi spowodowanymi poważnymi urazami naszych wiodących zawodniczek. Mamy nadzieję, że to już koniec naszych problemów kadrowych w bieżącym sezonie, chociaż w sumie mamy jeszcze kilka meczów do końca sezonu… odpukać! (śmiech) – komentuje kierownictwo Małopolskiego Klubu Siatkówki Muszyna S.A.

Poniedziałkowy mecz w Sopocie odbędzie się w niecodziennych warunkach – na ERGO Arenie zgromadzona będzie prawdopodobnie największa publiczność w obecnym sezonie na parkietach ORLEN Ligi. Początek meczu o godz. 18:00.

W Szczecinie Polski Cukier Muszynianka zmierzy się z miejscowym Chemikiem Police na Azoty Arenie w środę również o godz. 18:00.

Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH