Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.
Polski Cukier Muszynianka Muszyna
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
2018-03-26 18:00
Liga Siatkówki Kobiet - faza zasadnicza
Transmisja TV
Do meczu pozostało: dni godz. min. sek.

"Wielkie Otwarcie Sezonu LSK" przy udziale Polskiego Cukru Muszynianki!

2017-10-12 godz. 13:52   Drukuj   A A A
W ramach akcji promocji Ligi Siatkówki Kobiet „Wielkie Otwarcie Sezonu LSK” siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna promowały siatkówkę wśród dzieci i młodzieży Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Muszynie.

W ramach akcji inaugurującej sezon Ligi Siatkówki Kobiet „Wielkie Otwarcie Sezonu LSK” siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki promowały siatkówkę  wśród dzieci i młodzieży Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Muszynie.

Każda akcja promocyjna skierowana do tych najmłodszych niesie za sobą same profity. Cieszmy się, że autorytet naszych siatkarek zachęca młodzież do aktywnego udziału w kulturze fizycznej oraz zainteresowania sportem wyczynowym.  Mamy nadzieję, że spotkania z profesjonalnymi siatkarkami wpłyną motywującą i zachęcą jeszcze więcej młodych ludzi do prowadzenia aktywnego trybu życia – komentowało akcję promocyjną kierownictwo Małopolskiego Klubu Siatkówki Muszyna S.A.

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna podczas spotkań w szkole zapraszały wszystkich młodych uczestników wraz z całymi rodzinami na mecze naszego zespołu w sezonie 2017/2018. Nie obyło się bez rozdawania okolicznościowych gadżetów, autografów i dziesiątek fotografii.

Rozpoczęcie sezonu Ligi Siatkówki Kobiet już w najbliższy weekend. Polski Cukier Muszynianka Muszyna rozpocznie od meczu wyjazdowego z MKS Dąbrową Górniczą, który odbędzie się 15 października (niedziela) o godz. 20:00 (transmisja telewizyjna).

#WielkieOtwarcieSezonu

#14kolorowiLSK

#LSKjednadruzyna

Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH