Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

W najbliższej kolejce „Derby Małopolski”!

2017-11-10 godz. 10:28   Drukuj   A A A
W poniedziałek o godz. 18:00 w Muszynie zmierzą się dwie ekstraklasowe ekipy z Małopolski: Polski Cukier Muszynianka Muszyna oraz Trefl Proxima Kraków. Kto wyjdzie zwycięsko z poniedziałkowego starcia?

Po czterech kolejkach Polski Cukier lokuje się na 7. pozycji z nieznaczną stratą do czołowej czwórki, natomiast Trefl Proxima obecnie znajduje się na 10. pozycji w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce obie ekipy zanotowały zwycięstwa w trzech setach: Polski Cukier Muszynianka gładko uporał się z Budowlanymi Toruń na własnym obiekcie, natomiast Trefl Proxima Kraków sensacyjnie na wyjeździe odprawił z kwitkiem również Budowlane, ale z Łodzi. Zatem jakim rezultatem zakończy się mecz w Muszynie? Na pewno będzie bardzo ciekawie!

Trefl Proxima Kraków to ciekawy i groźny zespół, który jak widać potrafi zaskoczyć każdego przeciwnika. Zdajemy sobie sprawę, że to spotkanie jest dla nas niezwykle ważne, i skupimy się głównie na tym, aby ponownie w pełni zrealizować nasze założenia i zostawić „serducho” na parkiecie. Można powiedzieć, że zespół Trefla jest nam dość dobrze znany, gdyż kilkukrotnie mierzyliśmy się z nim podczas przygotowań przedsezonowych, aczkolwiek to było troszkę „inne granie”. Jesteśmy dobrej myśli przed poniedziałkowym starciem – zapowiada sztab szkoleniowy Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna.

Mecz Polskiego Cukru Muszynianka Muszyna oraz Trefla Proxima Kraków będzie transmitowany na kanale Polsat Sport. Zapraszamy wszystkich na halę do Muszyny, dla najmłodszych (dzieci, studenci) – wstęp bezpłatny!

 

Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH