Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.
Polski Cukier Muszynianka Muszyna
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
2018-03-26 18:00
Liga Siatkówki Kobiet - faza zasadnicza
Transmisja TV
Do meczu pozostało: dni godz. min. sek.

VIII kolejka LSK: Czy Polski Cukier przełamie się w Bydgoszczy?

2017-11-30 godz. 11:05   Drukuj   A A A
W najbliższa sobotę o godz. 18:00 na hali „Łuczniczka” w Bydgoszczy zmierzą się zespoły Pałacu Bydgoszcz oraz Polskiego Cukru Muszynianki w ramach 8 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet.

Obie ekipy za wszelką cenę będą chciały wrócić na zwycięską ścieżkę. Dobrze jak dotąd radząca sobie w tym sezonie drużyna Bydgoszczy (aktualnie 7 miejsce) będzie chciała sobie powetować dość niespodziewaną porażkę w poprzedniej kolejce u siebie w Bydgoszczy (0 : 3  z Treflem Proximą Kraków). Tuż za plecami Pałacu Bydgoszcz w tabeli ligowej lokuje się Polski Cukier Muszynianka Muszyna. Podopieczne Bogdana Serwińskiego od Pałacu Bydgoszcz dzielą tylko dwa punkty, także wygrana za pełną pulę może przesunąć ekipę Polskiego Cukru bliżej czołówki ligowej tabeli.

Pałac Bydgoszcz to bardzo dobra drużyna. Gra bardzo szybką i niekonwencjonalną siatkówkę, z czym dużo zespołów miało trudności. Na swoim terenie Pałacanki będą tym bardziej groźne, stąd nastawiamy się na bardzo trudny bój. Musimy zagrać na 100 % naszych możliwości, a wtedy będziemy spokojni o rezultat – zapowiada sztab szkoleniowy Polskiego Cukru.

Po wyjazdowym meczu w Bydgoszczy zawodniczki Polskiego Cukru powrócą na własną halę, gdzie  w sobotę 9 grudnia o godzinie 17:00 przed własną publicznością będą się mierzyć z Legionovią Legionowo. Na to spotkanie już dzisiaj serdecznie zapraszamy!


Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH