Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.
Polski Cukier Muszynianka Muszyna
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
2018-03-26 18:00
Liga Siatkówki Kobiet - faza zasadnicza
Transmisja TV
Do meczu pozostało: dni godz. min. sek.

VII kolejka LSK: Polski Cukier Muszynianka zmierzy się z PTPS Piłą

2017-11-24 godz. 09:02   Drukuj   A A A
W najbliższą sobotę 25 listopada Polski Cukier Muszynianka zmierzy się na własnym parkiecie z ENEA PTPS Piła w ramach VII kolejki Ligi Siatkówki Kobiet.

Obie ekipy sąsiadują ze sobą ligowej tabeli. Siatkarki Polskiego Cukru zgromadziły jak do tej pory 9 punktów i lokują się aktualnie na 7 pozycji. Bilans spotkań podopiecznych Bogdana Serwińskiego wynosi 3-3. Bezpośrednio „za plecami” Polskiego Cukru w tabeli plasuje się ENEA PTPS Piła, która legitymuje się takim samym bilansem (3-3), natomiast zgromadziła jak do tej pory o jedno oczko mniej od Polskiego Cukru.

Gospodynie, zespół Polskiego Cukru z dużym respektem podchodzą do sobotniej batalii z drużyną PTPS Piła. To bardzo groźny i nieprzewidywalny zespół, który w każdym momencie może „odpalić”. Oglądaliśmy skrupulatnie większość spotkań pilskiej drużyny, aby dobrze przygotować się do sobotniego starcia. Oczywiście dla nas najistotniejsze będzie zagranie „swojej” siatkówki, z dużą determinacją i wolą zwycięstwa. Na własnej hali czujemy się bardzo komfortowo, w dużej mierze dzięki wspaniałym kibicom. Liczymy na dobry mecz i końcowy sukces – zapowiada sztab szkoleniowy Polskiego Cukru Muszynianki.

Początek sobotniego meczu juto o godzinie 17:00. Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotnie popołudnie na muszyńską halę.

Równocześnie pragniemy przypomnieć, że dzieci i młodzież (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej) oraz grupy zorganizowane (po wcześniejszym kontakcie z kierownictwem klubu) mogą bezpłatnie uczestniczyć w każdym meczu rozgrywanym w Muszynie – zapraszamy!

 

Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH