Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

"Siatkówka dla Młodych" w Muszynie!

2015-10-15 godz. 18:15   Drukuj   A A A
Małopolski Klub Siatkówki Muszyna S.A. informuje, że w rozpoczynającym się sezonie wprowadza akcję "Siatkówka dla Młodych" - dzieci i młodzież może uczestniczyć we wszystkich meczach rozgrywanych na hali w Muszynie BEZPŁATNIE.

Celem akcji jest zaproszenie na trybuny jak największej liczby najmłodszych kibiców. Nieodpłatne wejściówki na mecze w Muszynie mają zachęcić dzieci i młodzież do częstego uczestnictwa w siatkarskich widowiskach rozgrywanych w lokalnej hali.


Chcemy propagować sport wśród najmłodszych. Mamy nadzieję, że w ten sposób zachęcimy spore grono młodych osób do regularnego przychodzenia na mecze rozgrywane w Muszynie i rozbudzimy ich sportowe zainteresowania. Liczymy, że wpłynie to na wzrost popularności zarówno naszego zespołu jak i przede wszystkich całej żeńskiej siatkówki. W Młodych siła! - komentuje kierownictwo Małopolskiego Klubu Siatkówki.


UWAGA: Akcja "Siatkówka dla Młodych" obejmuje dzieci i młodzież uczącą się. Warunkiem nieodpłatnego wejścia na mecz jest okazanie na wejściu ważnej legitymacji szkolnej ze zdjęciem. W przypadku braku lub nieokazania legitymacji osoby nie zostaną wpuszczone i zostaną poproszone o zakup biletu lub opuszczenie hali sportowej. Akcja nie dotyczy studentów (legitymacje studenckie). Bezpłatne wejście uprawnia do wejścia tylko i wyłącznie na trybunę górną.


Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w akcji "Siatkówka dla Młodych"! Pierwsza okazja już w najbliższy poniedziałek, gdzie o godz. 20:30 w meczu inauguracyjnym Polski Cukier Muszynianka będzie podejmować PTPS Piłę. 


Wszyscy widzimy się na hali! :-)


Artur Ziółko

Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH