Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

Pucharowy wyjazd Polskiego Cukru Muszynianki.

2018-01-30 godz. 10:05   Drukuj   A A A
W środę o godz. 14:00 na łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się mecz V rundy Pucharu Polski pomiędzy Grotem Budowlanymi Łódź a Polskim Cukrem Muszynianką. Stawką meczu jest awans do ćwierćfinału Pucharu Polski.

Dla Polskiego Cukru Muszynianki będzie to drugi kolejny wyjazd do Łodzi w bardzo krótkim okresie czasu. W ubiegły weekend podopieczne Bogdana Serwińskiego gościły w Łodzi, gdzie podejmowały lidera Ligi Siatkówki Kobiet – ŁKS Commercecon Łódź, z którym stoczyły bardzo wyrównane starcie przegrywając 3 : 2.

Nietypowa, dość wczesna godzina jest podyktowana meczem rozgrywanym przez Skrę Bełchatów na Atlas Arenie w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów mężczyzn i brakiem możliwości rozegrania spotkania na innej hali w Łodzi (lub poza Łodzią) w terminie 31 stycznia. Po losowaniu V rundy Pucharu Polski nie mieliśmy wiedzy, że Skra Bełchatów rozgrywa swoje spotkanie Ligi Mistrzów 31 stycznia na Atlas Arenie. Nie mieliśmy także harmonogramu planowanych transmisji telewizyjnych XVI kolejki Ligi Siatkówko Kobiet. Po uzyskaniu terminów nie wyraziliśmy zgody się na przełożenie meczu Pucharu Polski na 1 lutego, ze względu na rozgrywanie meczu ligowego z Chemikiem Police na własnej hali już w sobotę 3 lutego. Byłoby to dla nas ogromne utrudnienie logistyczne, na które nie mogliśmy sobie pozwolić. Zaproponowaliśmy rozegranie meczu 31 stycznia na innej hali w Łodzi lub przejęcie roli gospodarza V rundy Pucharu Polski i rozegranie spotkania w Muszynie. Ostatecznie klub z Łodzi zdołał zorganizować termin spotkania na dzień 31 stycznia na godz. 14:00 – komentuje kwestie ustalenia terminu spotkania Pucharu Polski kierownictwo klubu MKS Muszyna S.A.

Zwycięzca środowego meczu zmierzy się w ćwierćfinale Pucharu Polski z lepszym z pary 7R Solna Wieliczka – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Trzymamy kciuki za Polski Cukier Muszyniankę!

Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH