Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

Puchar Polski nie dla Polskiego Cukru Muszynianki...

2018-01-31 godz. 16:17   Drukuj   A A A
Po raz drugi siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki dzielnie walczyły na Atlas Arenie z trudnym przeciwnikiem i ponownie niewiele zabrakło… Tym razem lepsze okazały się siatkarki Grota Budowlanych Łódź, który wygrały 3 : 2 (25:17, 16:25, 25:18, 20:25

Spotkanie w Łodzi odbywało się bez udziału kibiców, z uwagi na późniejszy mecz Skry Bełchatów na Atlas Arenie w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. W środowym spotkaniu Budowlane dwukrotnie wychodziły na prowadzenie w setach, jednak siatkarki Polskiego Cukru były w stanie niwelować straty i ostatecznie doprowadzić do piątego, decydującego seta.

Podopieczne Bogdana Serwińskiego dzielnie walczyły w tie-breaku, jednak rywalki okazały się skuteczniejsze i wygrały 3:2. Dzięki zwycięstwu zapewniły sobie udział w ćwierćfinale Pucharu Polski. Tam zmierzą się z lepszym z pary 7R Solna Wieliczka – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.

Najwięcej punktów dla Grota Budowlanych Łódź zdobyła Kaja Grobelna (22 punkty). Po stronie Polskiego Cukru Muszynianki najlepiej punktującą była Roksana Brzóska (17 punktów).