Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

Pożegnanie z kibicami

2018-05-22 godz. 08:33   Drukuj   A A A

Drodzy Kibice,

 

Pewien rozdział sportowej historii Muszyny dobiegł końca – nie sposób przy tej okazji nie pomyśleć o Was, Kibicach. Jesteście integralną częścią każdego sportowego widowiska, to Wy motywujecie do gry o zwycięstwo, to dla Was zawodnicy podejmują walkę nie tylko z przeciwnikiem, ale i ze swoimi słabościami. Moc Kibiców MKS Muszynianki Muszyna była szczególna.

Przykro jest się rozstać.

Dziękujemy Wam za obecność i za wspieranie Klubu, kiedy stawialiśmy pierwsze kroki i kiedy pięliśmy się po drabinie ligowej hierarchii. Dziękujemy, że świętowaliście z nami kolejne awanse, dziękujemy za obecność podczas największych sukcesów. Dziękujemy, że byliście z nami w trudnych momentach, że nie zrażały Was przegrane, spadki formy i chudsze sezony.

Byli wśród Was tacy, którzy nie opuścili ani jednego meczu. Nie straszne Wam były odległości, kiedy towarzyszyliście nam podczas meczów wyjazdowych lub przyjeżdżaliście do Muszyny z różnych zakątków Polski. Przeżywaliście rozgrywki tak samo mocno jak my, tworzyliście wspaniały Klub Kibica, a Wasz styl nadawał ton kibicowaniu w całej Lidze. Mieliście swój udział w popularyzowaniu siatkówki, a przede wszystkim Muszyny – usłyszeli o Was w Moskwie, Istambule, Cannes czy Bergamo. Dziękujemy, że mogliśmy się z Wami dzielić naszą pasją.

Dziś po grze zostają nam wspomnienia, ale dzięki Wam są one wyjątkowe – w końcu podczas każdego meczu tworzyliście niezwykłą atmosferę, nabuzowaną sportowymi emocjami w ich najintensywniejszym wydaniu. Ileż było zapłakanych oczu, stanów przedzawałowych, pikantnych komentarzy w kierunku „niesprawiedliwych” sędziów i cichych dni w wielu domach po przegranym meczu!

Dla Was zawsze było warto grać.

 

MKS Muszyna S.A.Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH