Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

Polski Cukier pomaga potrzebującym!

2017-12-13 godz. 09:27   Drukuj   A A A
Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki wraz ze sztabek szkoleniowym wesprą Jarmark Bożonarodzeniowy dla ciężko chorych dzieci z Gminy Muszyna.

W najbliższą niedzielę o godz. 17:00 na hali widowiskowo-sportowej w Muszynie odbędzie się charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy dla ciężko chorych dzieci z gminy Muszyny „PROMYK RADOŚCI NA GWIAZDKĘ”. Zespół Polskiego Cukru Muszynianka wraz z zawodniczkami, całym sztabek szkoleniowym i Zarządem przekaże środki finansowe na wsparcie ciężko chorych dzieci.

Każdy rodzaj pomocy dla potrzebujących ludzi to wspaniała inicjatywa i możliwość przekazania chociaż cząstki radości od siebie. W Święta Bożego Narodzenia chcemy uszczęśliwiać innych ludzi, szczególnie tych najmłodszych a zarazem najbardziej potrzebujących. Wierzymy, że między innymi nasza pomoc wyzwoli uśmiech na ich twarzach – komentuje udział w akcji kierownictwo Małopolskiego Klubu Siatkówki Muszyna S.A.

Zapraszamy wszystkich WAS do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym. Nie trzeba wiele, aby pomóc, czasami nawet wystarczy sam udział. Bądźmy razem 17 grudni na hali w Muszynie. Zjednoczmy się wszyscy razem w tej przedświątecznej inicjatywie i przekażmy ten promyk radości na gwiazdkę dla ciężko chorych dzieci – dodaje kierownictwo klubu.

Podczas Jarmarku wystąpi wiele znakomitych gości, m.in. Marcin Daniec, czy zespół Magic Band. Osoby chętne do przekazania darowizny mogą wpłacać środki na podany numer konta z dopiskiem „dla dzieci” 12 8809 0005 2001 0000 7689 0001 lub przyjść na jarmark i wziąć udział w licytacjach fantów, z których pozyskane środki zostaną w całości przekazane dla chorych dzieci.


Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH