Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

Polski Cukier Muszynianka zagra w… Inowrocławiu!

2018-02-09 godz. 11:52   Drukuj   A A A
W najbliższą sobotę w dość nietypowym miejscu - w Inowrocławiu, siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki rozegrają mecz 17 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, którego gospodarzem będzie POLI Budowlani Toruń.

Ze względu na niedostępność hali w Toruniu (przygotowania do mityngu Copernicus Toruń Cup 2018) zespoły zmierzą się na hali OSiR w Inowrocławiu. Dla siatkarek oby ekip hala w Inowrocławiu będzie stosunkowo obca, chociaż drużyna Polskiego Cukru pamięta halę w Inowrocławiu z finałowych rozgrywek Pucharu Polski kilka lat wstecz. Toruński zespół na co dzień nie trenuje w Inowrocławiu, co też może stanowić dla nich dodatkową trudność.

W tabeli Ligi Siatkówki Kobiet obie drużyny dzieli 11 punktów. Torunianki za wszelką cenę będą chciały wydostać się z pozycji spadkowej. Do Wrocławianek, które aktualnie zajmują 12. lokatę w tabeli, tracą trzy punkty. Będzie to równie trudny bój o punkty dla Polskiego Cukru Muszynianki, który będzie chciał po dwóch przegranych spotkania z liderami LSK (z ŁKS Łódź 3 : 2 i Chemikiem Police 1 : 3) wrócić na zwycięskie tory.

Początek spotkania w Inowrocławiu o godz. 17:00 w sobotę 10 lutego.


Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH