Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

Polski Cukier Muszynianka spróbuje zaskoczyć lidera LSK.

2018-01-26 godz. 10:08   Drukuj   A A A
W najbliższą sobotę o godz. 18:00 na Atlas Arenie w Łodzi, Polski Cukier Muszynianka zmierzy się z aktualnym liderem Ligi Siatkówki Kobiet – siatkarkami ŁKS Commercecon Łódź.

W bieżącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet siatkarki ŁKS spisują się znakomicie. W 14 ligowych kolejkach podopieczne trenera Maska przegrały tylko jedno spotkanie z broniącym tytułu Mistrza Polski - Chemikiem Police. W meczu I rundy w Muszynie, Polski Cukier Muszynianka był bliski zwycięstwa, jednak po bardzo wyrównanym meczu Łodzianki cieszyły się z wygranej po tie-breaku (przyp. 2 : 3).

Dzięki ostatnim zwycięstwom, zespół Polskiego Cukru Muszynianki bardzo zbliżył się do ligowej czołówki – aktualnie do miejsca gwarantującego walkę o medale Ligi Siatkówki Kobiet podopieczne Bogdana Serwińskiego tracą jedynie 3 punkty.

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki z pewnością będą chciały podtrzymać dobrą passę ligowych meczów. Jednak po dwóch zwycięstwach z rzędu za trzy punkty (z Impelem Wrocław – 3:1, z Dąbrową Górniczą – 3:0) – przed Małopolską ekipą stoi arcytrudne zadanie. Spróbują zaskoczyć lidera Ligi Siatkówki Kobiet i sprawić niespodziankę na bardzo trudnym Łódzkim terenie.


Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH