Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

Ostatni mecz w rundzie zasadniczej.

2018-04-10 godz. 08:32   Drukuj   A A A
W ostatnim meczu rundy zasadniczej Polski Cukier Muszynianka zmierzy się na wyjeździe z Impelem Wrocław. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00.

Po ostatnim niepowodzeniu w Muszynie, Polski Cukier Muszynianka spadł w ligowej tabeli na siódmą lokatę. Jeżeli sytuacja nie ulegnie zmianie podopieczne Bogdana Serwińskiego zmierzą się w fazie play-off z zespołem BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Małopolska ekipa nie skupia się jednak na przyszłym rywalu, a koncentruje na obecnym, tj. Impelu Wrocław.

Impel nadal „bije się” o uniknięcie gry w barażach, które zawsze stanowią dodatkową presję i duże wyzwanie dla drużyn, które muszą się w nich zmagać. Można więc śmiało powiedzieć, że Wrocławianki zagrają z nami swój mecz „o życie”. Wiemy także, że w batalii o szóste miejsce jest wciąż sześć ekip. Jednak my nie skupiamy się na tym, jak zagrają nasze rywalki w walce o szóstą lokatę. Chcemy zrobić swoje, czyli wygrać mecz, a czas pokaże z kim, i o które miejsce przyjdzie nam zmierzyć się w fazie play-off – zapowiada środowe spotkanie we Wrocławiu sztab szkoleniowy Polskiego Cukru Muszynianki.

W pierwszym meczu rundy zasadniczej obu ekip w Muszynie, górą były siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki (przyp. 3:1). Czy tym razem będzie podobnie? Mam taką nadzieję!


Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH