Rozgrywki
Do meczu pozostało: dni godz. min. sek.

Ostatni mecz Polskiego Cukru Muszynianki w sezonie 2016/2017!

2017-04-07 godz. 09:01   Drukuj   A A A
W sobotę 8 kwietnia o godz. 17:00 na hali w Muszynie Polski Cukier Muszynianka rozegra ostatnie spotkanie w obecnym sezonie. Gospodynie będą mierzyć się z Atomem Trefl Sopot.

Polski Cukier Muszynianka walczy z Atomem Trefl Sopot w fazie play-off o 9 miejsce. W pierwszym spotkaniu na ERGO Arenie lepsze okazały się gospodynie, które zwyciężyły 3 : 2. Tym samym podopieczne Ryszarda Litwina muszą wygrać spotkanie w Muszynie, aby zachować szansę na zdobycie 9 miejsca na koniec sezonu. W przypadku zwycięstwa za 3 punkty (3:0 lub 3:1) Polski Cukier Muszynianka zdobędzie 9 miejsce. Gdyby gospodyniom udało się wygrać, ale w pięciu setach, do wyłonienia zdobywcy 9 lokaty potrzebny będzie „złoty set” (rozgrywany w trybie tie-break do 15 punktów). Każda porażka Polskiego Cukru Muszynianka w meczu lub ewentualnym „złotym secie” sprawi, że 9 miejsce zdobędzie Atom Trefl Sopot.

Zadanie to będzie na pewno niełatwe, jednak do zrealizowania. Co prawda nie udało się nam wygrać w Sopocie, jednak koniec końców wywieźliśmy stamtąd punkt. Oczywiście musimy wygrać u siebie i to najlepiej za 3 punkty, aby uniknąć „złotego seta”, jednak jeśli chce się osiągać lepsze lokaty trzeba zwyciężać. Jesteśmy dobrej myśli, gdyż w obecnym sezonie znacznie lepiej prezentujemy się przed własną publicznością. Stąd bardzo chcielibyśmy zadowolić naszych kibiców tym pozytywnym akcentem i zwycięstwem na zakończenie sezonu – zapowiada sobotni mecz kierownictwo Małopolskiego Klubu Siatkówki Muszyna S.A.

W obecnym sezonie Polski Cukier Muszynianka już dwukrotnie mierzył się z Atomem Trefl Sopot na własnej hali. Oba mecze zwyciężył w stosunku 3:1 i 3:2 (Puchar Polski). Jak będzie tym razem?

Zapraszamy na ostatni „akord” obecnego sezonu – powrót na siatkarskie parkiety nastąpi dopiero w jesieni.