Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

IV kolejka LSK: Czy Polski Cukier Muszynianka zwycięży na własnym parkiecie?

2017-11-03 godz. 08:28   Drukuj   A A A
W najbliższą niedzielę o godz. 14:45 Polski Cukier Muszynianka Muszyna będzie podejmować u siebie POLI Budowlanych Toruń w ramach 4 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Mecz będzie transmitowany przez telewizję Polsat Sport.

Po trzech ligowych kolejkach Polski Cukier Muszynianka plasuje się na ósmej lokacie. Po dwóch kolejnych porażkach podopieczne Bogdana Serwińskiego są mocno zdeterminowane, aby przełamać złą passę i wrócić na zwycięską ścieżkę. Następne dwa spotkania Polski Cukier rozegra przed własną publicznością z niżej plasującymi się rywalami (aktualnie 12 i 13 miejsce w tabeli LSK). Jednak nie będą to na pewno łatwe spotkania, co potwierdza atakująca Polskiego Cukru - Monika Bociek: Zawsze powtarzam, że teoria często nie ma nic wspólnego z praktyką. Parkiet weryfikuje, kto wyjdzie zwycięsko ze spotkania. Mogę jedynie zapewnić, że zrobimy wszystko, by dołożyć jak największą ilość punktów do naszego „ligowego konta”.

Niedzielne spotkanie odbędzie się o godz. 14:45 z uwagi na transmisję telewizyjną. Na mecz w Muszynie gorąco zapraszają same zawodniczki: Zapraszam wszystkich miłośników na mecze, bo gramy nie tylko dla siebie, ale i przede wszystkim dla Was. Mam nadzieje ze będziemy mogły na Was liczyć w najbliższym meczu jak i w każdym kolejnym. Do zobaczenia! – dodała Monika Bociek.

Nie pozostaje nam nic innego, jak również przyłączyć się do zaproszenia Moniki i razem mocno kibicować Polskiemu Cukrowi Muszyniance w nadchodzącym spotkaniu!

Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH