Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

III kolejka LSK: daleka podróż Polskiego Cukru Muszynianki do Mistrza Polski

2017-10-27 godz. 08:48   Drukuj   A A A
Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna czeka długi i trudny wyjazd, w najbliższą niedzielę zmierzą się z aktualnymi Mistrzyniami Polski – Chemikiem Police.

Potencjał drużyny z Polic jest bardzo duży i zdajemy sobie sprawę jak trudne zadanie czeka nas w najbliższą niedzielę, tym bardziej, że będziemy się mierzyć na parkiecie Chemika. My jednak chcemy skupiać się na własnej grze i realizować skutecznie nasze wszystkie założenia taktyczne. Jedziemy do Chemika żeby powalczyć o jak najlepszy rezultat, być może uda się wywieźć z Polic niezwykle cenne punkty. Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do niedzielnego starcia z Chemikiem – zapowiada mecz w Policach sztab szkoleniowy Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna

Po dwóch meczach ligowych Polski Cukier Muszynianka Muszyn ma na swoim koncie 3 punkty, i za sobą już dwie „pięciosetówki”. W ostatnim starciu podopieczne Bogdana Serwińskiego musiały uznać wyższość ŁKS Commercecon Łódź.

Jak do tej pory najlepiej punktującymi zawodniczkami Chemika jest dobrze znana muszyńskim kibicom Natalia Mędrzyk, zdobywczyni 32 punktów oraz Katarzyna Zaroślińska (30 punktów).  Po stronie Polskiego Cukru prym wiedzie Aleksandra Wójcik (33 punkty) oraz Monika Bociek (31 punktów).

Faworytem meczu III kolejki LSK są siatkarki Chemika Police, ale może Polski Cukier Muszynianka Muszyna sprawi miłą niespodziankę? Przekonamy się już w niedzielę, początek meczu o godz. 17:00. Trzymamy mocno kciuki!

 

Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH