Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

Czy Polski Cukier Muszynianka podtrzyma dobra passę?

2017-02-10 godz. 18:05   Drukuj   A A A
Jutro o godzinie 17:00 na hali w Muszynie w ramach 19 kolejki ORLEN Ligi zmierzą się zespoły Polskiego Cukru Muszynianki oraz BKSu PROFI CREDIT Bielsko – Białej.

Po zwycięstwie za 3 punkty w zaległym meczu 15 kolejki Orlen Ligi w Legionowie ekipa Polskiego Cukru Muszynianki awansowała na 8 pozycję w tabeli Orlen Ligi. Podopieczne Ryszarda Litwina z pewnością będą chciały podtrzymać dobrą passę w meczu z BKS – aktualnie najniżej notowanym zespołem Orlen Ligi.

Musimy punktować, by poprawić swoją sytuację w tabeli. Chcemy wygrywać za trzy punkty i mamy nadzieję, że tak stanie się już w najbliższym domowym spotkaniu z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała – mówiła po meczu w Legionowie kapitan Agnieszka Rabka.

Bielszczanki pomimo niskiej lokaty są zespołem bardzo groźnym, o czym siatkarki Polskiego Cukru przekonały się już w tym sezonie na własnej skórze podczas meczu 1-szej rundy w Bielsku-Białej (BKS pewnie zwyciężył 3 : 0)

Czy Polski Cukier Muszynianka zdoła zrewanżować się za gładką porażkę w Bielsku? O tym przekonamy się już jutro! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!

 

Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH