Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.
Polski Cukier Muszynianka Muszyna
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
2018-03-26 18:00
Liga Siatkówki Kobiet - faza zasadnicza
Transmisja TV
Do meczu pozostało: dni godz. min. sek.

Auto Special i MKS Muszyna S.A. rozpoczynają współpracę!

2017-10-03 godz. 15:53   Drukuj   A A A
W nadchodzącym sezonie 2017/2018 zawodniczki i kierownictwo Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna będzie korzystać z samochodów marki Volkswagen, przekazanych do użytkowania przez nowego Sponsora firmę Auto Special z Krakowa.

W dniu 3 października w siedzibie Auto Special w Krakowie Dyrektor Sprzedaży – Krzysztof Mikołajek oficjalnie przekazał zawodniczkom i przedstawicielom klubu kluczyki do nowych samochodów marki Volkswagen Golf TSI.

To wspaniałe, że tak uznana firma jak Auto Special zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z naszym klubem. Mamy nadzieję, że będzie to owocne współdziałanie, które przyniesie obustronne profity. Jestem przekonany, że teraz „dojedziemy” jeszcze dalej – razem z firmą Auto Special – komentuje rozpoczęcie współpracy Prezes Zarządu Małopolskiego Klubu Siatkówki Muszyna S.A. Grzegorz Jeżowski.

Firma Auto Special rozpoczęła swoją działalność w branży motoryzacyjnej w roku 1992. Od 1995 jest partnerem Generalnego Importera samochodów marki Volkswagen i Audi

Początkowo salon zlokalizowany był w Krakowie  przy ul. Armii Krajowej. W roku 1999 został oddany do użytkowania zrealizowany zgodnie ze standardami producenta salon Volkswagena w Nowym Sączu. Potrzeba podnoszenia jakości obsługi i sprostania rosnącym wymaganiom stworzyła podobne wyzwanie na obszarze Krakowa. Dlatego też w roku 2006 firma oddała dla klientów dwa nowoczesne obiekty dla Volkswagena i Audi w Krakowie-Modlniczce .

W ramach rozwoju firma Auto Special w roku 2013 został uruchomiony kolejny Oddział w Warszawie, działający jako dealer Volkswagena oraz Partner Serwisowy Audi i Skoda.

Ponadto w 2015 roku zostało uruchomione zostało specjalistyczne Centrum Napraw Powypadkowych wraz ze Stacją Kontroli Pojazdów z siedzibą w  Krakowie-Modlniczce .


Administrator Dodał:
Administrator
Udostępnij:
Facebook Twitter Google+ Wykop Addthis
 
 

Komentarze

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH