Małopolski Klub Siatkówki
Muszyna S.A.

Partnerzy strategiczni

A A A

W ciągu kilku lat udało nam się nawiązać współpracę z wieloma poważnymi przedsiębiorstwami, zainteresowanymi promocją poprzez sport. Są wśród nich firmy prywatne, ogólnopolski bank, przedstawiciele branży finansowej i turystycznej, a także organizacje publiczne - zarząd miasta, gminy i województwa.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, bez których nie moglibyśmy osiągnąć tak dobrych wyników.

Z dumą prezentujemy listę firm, które od lat pomagają naszemu klubowi i pozwalają na ciągły rozwój i podnoszenie poziomu sportowego drużyny siatkarskiej.

Jeśli i Ty chciałbyś nawiązać współpracę z naszym klubem bardzo prosimy o kontakt z nami.


Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Największy w Polsce i siódmy, co do wielkości, producent cukru w Europie.

Pod względem przychodów ze sprzedaży i kapitału mieści się w pierwszej setce największych firm w Polsce. Od 30 września 2003 r. działa jako jednolity ogólnopolski koncern, w którego skład wchodzi 7 Oddziałów, będących wcześniej odrębnymi spółkami akcyjnymi. Fabryki KSC S.A. zlokalizowane na terenie pięciu województw przerabiają rocznie ok. 4 miliony ton buraków dostarczanych przez ok. 17 tysięcy plantatorów gospodarujących na ponad 78 tysiącach hektarów. Wszystkie produkują cukier odpowiadający normom europejskim, którego odbiorcami są zarówno uznane firmy polskie, jak i renomowane koncerny międzynarodowe.

www.polski-cukier.pl

Naturalna woda mineralna "MUSZYNIANKA"

W 2003 roku w Muszynie, rozpoczęto prace poszukiwawcze za wodą mineralną, a roku 2005 uruchomiono nowoczesną linię rozlewniczą niemieckiej firmy „KRONES” o wydajności 18.000 szt butelek 1,5 l/godzinę.

Od wielu lat głównymi celami wyznaczonymi przez Zarząd jest dbałość o jakość i unowocześnianie wizerunku produkowanej wody, a także możliwa dostępność na rynku krajowym i zagranicznym. Służą temu środki masowego przekazu tj. radio, telewizja, internet i prasa.

Naturalna woda mineralna "Muszynianka" jest rekomendowana przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny.

www.muszynianka.pl

REKLAMA

PARTNERZY STRATEGICZNI
SPONSORZY
PATRON MEDYCZNY
SPONSOR TECHNICZNY
DOSTAWCA USŁUG HOSTINGOWYCH